Mezi barevnými variantami Samsung Galaxy S6 a S6 edge je největší zájem o zlatou

Samsung zvyšuje produkci chytrých telefonů Galaxy S6 a S6 edge v zlaté povrchové úpravě, aby uspokojil poptávku.

Mezi barevnými variantami Samsung Galaxy S6 a S6 edge je největší zájem o zlatouSpolečnost Samsung zveřejnila zprávu týkající se zájmu o jednotlivé barevné varianty chytrých telefonů Galaxy S6 a S6 edge.Ukazuje se, že čtvrtina (23 %) zákazníků má zájem o zlaté provedení. Zásoby modelů s touto barvou jsou podle Samsungu na evropských trzích vyprodány, případně se k tomu blíží.

Samsung uvádí, že tato čísla ukazují na změnu preferencí evropských spotřebitelů. Po období dominance černé a bílé podle společnosti přichází i doba zlatá.

Od samotného startu prodeje Galaxy S6 a S6 edge v dubnu zaznamenáváme podobnou poptávku po zlaté barvě jako po tradičnější bílé a černé,“ uvedl Rory O'Neill, viceprezident Samsungu pro mobilní zařízení v Evropě.

Tato informace nás popravdě překvapila, takže jsme museli zintenzivnit produkci Galaxy S6 a S6 edge ve zlaté platině, abychom udrželi krok s poptávkou."

Samsung svou vlajkovou loď vyrábí v celkem pěti barevných variantách. Kromě zmíněné zlaté jsou k dispozici černé, bílé, modré a zelené modely.

Zdroj: Samsung

Úvodní foto: Samsung

Komentáře