Meet Magento v Praze poprvé propojí vývojáře, prodejce i majitele e-shopů

Jedna z nejrozšířenějších e-commerce platforem na trhu chystá v březnu v Praze několikadenní konferenci Meet Magento.

Meet Magento v Praze poprvé propojí vývojáře, prodejce i majitele e-shopůZahraničních konferencí Meet Magento se účastí tisíce obchodníků, vlastníků internetových obchodů a IT profesionálů. Letos konference poprvé zavítá na konci března i do Prahy.

Setkání komunity Magentojsou ve světě běžná, ale v České republice i na Slovensku zatím chybí, tak jsme se rozhodli přinést unikátní možnost takového setkání i do Prahy,“ uvedl v oznámení Maxim Mironenko, COO pořádající společnosti Neklo. 

Událost láká jak na zvučná jména odvětví, tak na inovativní témata zaměřená na poslední technologické trendy e-commerce – od správy obchodu, přes vývoj až po bezpečnost.

Úvodem představí Thomas Goletz, předseda neziskové organizace Meet Magento, samotnou asociaci, jež umožňuje všem typům obchodníků získat přístup k online obchodním modelům a technologiím.

Mezi řečníky nebude chybět ani evangelista Ben Marks, který nastíní nové příležitosti pro developery i pro obchodníky.

K významným hostům konference patří také Guido Jansen, jenž od roku 2004 pomáhá mnoha značkám tvořit a optimalizovat on-line komunikaci se zákazníky. Své zkušenosti již mnoho let sdílí v rámci komunity zaměřené na Magento a kontinuálně spolupracuje s firmami působícími v oblasti financí, telekomunikací, cestování i módy.

O nejfunkčnější strategie zaměřené na to, jak co nejlépe zvládnout e-commerce, se bude dělit Sergey Lysak, CEO společnosti Eltrino, a během konference představí svá doporučení a tipy také další světoví odborníci odvětví jako Sergey Sundukovskiy, Igor Bondarenko, Alexander Stelmakh nebo Stanislav Puffler, jenž má bohaté zkušenosti s marketingovými strategiemi, optimalizací konverze, vědeckou e-commerce a rozvojem značek.

Meet Magento Praha 2016

„Zvýšit interakci se zákazníky není složité, jen se musí vědět, jak na to. Stejně tak může být jakýkoliv internetový obchod povýšený na novou vyšší úroveň,“ dodal Maxim Mironenko.

Meet Magento se zaměřuje na to, aby umožnila potkat se se stejně smýšlejícími lidmi, nalézt nové cesty pro obchodní a kariérní růst i navázání nových pracovních známostí. Střetávají se na ní jak vývojáři technologií, tak obchodníci a majitelé firem.

Hlavním partnerem Meet Magento 2016 se stala společnost Microsoft, která pro hosty této události připravila na 1. 4. 2016 workshopy zaměřené na Microsoft Azure. Mezi partnery konference jsou dále společnosti Lundegaard, Artio, Inchoo nebo Snowdog.

Meet Magento se uskuteční 31. 3. 2016 v pražském hotelu Pyramida a účastníci se mohou těšit nejen na zajímavá témata a řečníky, ale také na večerní neformální networkingovou část.

Zdroj: Neklo
Úvodní foto: Magento

Komentáře