McAfee nabízí poskytovatelům spravovaných služeb možnost průběžného placení

Důvodem je podle výrobce rostoucí zájem o outsourcing.

McAfee nabízí poskytovatelům spravovaných služeb možnost průběžného placeníSpolečnost McAfee (brzy pod novým názvem Intel Security) oznámila, že v rámci strategie získání zákazníků přes poskytovatele spravovaných služeb (managed services providers - MSP) nabídne model průběžného placení (pay-as-you-go) za využívání hardwarových zařízení.

Gavin Struthers, který má u McAfee na starost prodejní kanál, uvedl, že důvodem k tomuto kroku je rostoucí zájem o outsourcing a využívání služeb MSP. Zájem má podle firmy každý pátý zákazník a celý trh má mít hodnotu blízko 13 miliardám dolarů a růst dvakrát rychleji než prodej on-premise řešení.

Zákazníci přecházejí z CAPEX modelů na OPEX a hledají způsoby, jak učinit své rozpočty co nejpředvídatelnější. Vzhledem k rostoucím hrozbám začínají zákazníci chápat, že na to sami nestačí a potřebují pomoc odborníků. To jsou důvody toho, že rozšiřujeme náš MSP program,“ uvedl Gavin Struthers.

Aktualizovaný MSP program společnosti McAfee zahrnuje produkty Next Generation Firewall, Enterprise Security Manager, Network Security Platform a Advanced Threat Defense. Zároveň se rozšiřuje počet dostupných softwarových produktů k autentizačním řešením.

Zdroj: IDG News Service

Úvodní foto: © Andrea Danti - Fotolia.com

Komentáře