MatrixStream chce oslovit poskytovatele s novou generací řešení pro IPTV služby

Nové řešení MatrixCloud 4K OTT (Over-the-Top) IPTV network DVR má oslovit poskytovatele internetu a mobilních služeb.

MatrixStream chce oslovit poskytovatele s novou generací řešení pro IPTV službyČeský a slovenský trh poskytovatelů služeb chce zaujmout společnost MatrixStream Technologies, která dodává řešení pro poskytování IPTV vysílání v rozlišení 4K, která má být dostupné pro všechny běžné platformy.

Láká také na odhadovaný růst trhu. Výsledky Transparency Market Research naznačují, že trh IPTV, který měl v roce 2013 hodnotu téměř 15 miliard dolarů, by měl do roku 2020 růst každoročně o 18,1 % a dosáhnout tak 79,4 miliardy dolarů.

Nová cloudová služba MatrixStream zahrnuje nahrávací server (IMX X1 M DVR) a škálovatelné NDVR úložiště (IMX X1), které jsou zabalené do jednoho řešení poskytovaného jako služba (IPTV SaaS).

Poskytovatelé tak mohou podle společnosti MatrixStream Technologies kdykoliv a rychle spustit kompletní řešení streamovaného IP televizního vysílání na různá zařízení a s nízkými náklady.

Patentované řešení MatrixCloud IPTV  je spolu s MatrixCrypt DRM určené pro prémiovou nabídku placených TV služeb. Výrobce uvádí, že je škálovatelné až do milionů uživatelů.

Nabídka má navíc operátorům umožnit nabídnout vlastní značkové IPTV přehrávače pro Apple iPad, iPhone, ale i smartphony a tablety s OS Android, PC, Mac a set-top-boxy.

OTT video platforma MatrixStream podporuje možnost, aby až dva miliony uživatelů sledovaly vysílání zpětně za 3, 5, 7 a 30 dní na jakémkoliv zařízení od mobilních až po 4K UHD.

To vše může běžet z jednoho 42U racku s podporou architektury s rychlostmi 100Gbps.

Společnost dále uvádí, že poskytovatelům zpřístupňuje cílený reklamní systém, který je opět dostupný pro všechna zmiňovaná zařízení.

Zdroj: MatrixStream Technologies
Úvodní foto: Samsung

Komentáře