Matěj Kopecký a Michal Hanzelka posilují Epson

Společnost Epson přivítala do svých řad dva nové kolegy. Antonín Řezáč pak mění pozici uvnitř organizace.

Matěj Kopecký a Michal Hanzelka posilují EpsonSpolečnost Epson Česká republika léta přivítala dva nové kolegy. Matěje Kopeckého, který přišel ze společnosti VDC kancelářská technika, a Michala Hanzelku, jenž naposledy působil ve společnosti Apcom Czech. Změny nastaly také ve vnitřní struktuře společnosti.

Matěj Kopecký, EpsonMatěj Kopecký bude v Epsonu zastávat pozici account managera pro VI (projektory) a konkrétně bude zodpovídat za projektory z řady business a školní projektory.

Přišel ze společnosti VDC kancelářská technika, ve které pracoval poslední tři roky. VDC kancelářská technika je jedním z největších obchodních partnerů společnosti Canon. Právě zde získal Matěj Kopecký své předchozí zkušenosti a v této oblasti se pohybuje více než šest let.

Společnost Epson jsem zvolil díky jejímu zájmu o inovace a nová řešení v oblasti projekční techniky, což je pro mě vždy velkou výzvou,“ uvedl Matěj Kopecký.

Michal Hanzelka, EpsonMichal Hanzelka bude mít ve společnosti Epson na starosti oblast retailu, za kterou bude odpovědný z pozice account Managera. Do Epsonu přišel ze společnosti Apcom Czech, ve které působil téměř pět let právě na pozici retail manager.

„Chtěl jsem být součástí IT odvětví i nadále, proto jsem se rozhodl pro společnost Epson, která se zajímá o udržitelný rozvoj i životní prostředí, které mi je velmi blízké,“ říká Michal Hanzelka, který se posledních deset let pohybuje v oblasti IT.

Antonín Řezáč, EpsonAntonín Řezáč ve firmě Epson působí od roku 2016. Má na starosti divizi transakčních (consumer) produktů, do kterých spadají inkoustové tiskárny, skenery a projekční technika.

„Mým cílem je realizovat oboustranně zajímavý obchod založený na důvěře. Zároveň se snažím, aby mne a mé zákazníky obchod bavil. Protože pokud nás něco baví, děláme to rádi a o to lepší jsou výsledky,“ uvedl Antonín Řezáč.

Zdroj: Epson
Úvodní foto: Epson

Komentáře