MasterCard představil platební aplikaci InCard MasterPass

Novinka, která je dostupná pro OS Android a iOS vznikla spojením mobilní peněženky MasterCard Mobile a platební služby MasterPass. Uživatelé ji využijí při platbách ve čtvrt milionu internetových obchodů, které podporují MasterPass.

MasterCard představil platební aplikaci InCard MasterPassSpolečnost MasterCard představila nové řešení v oblasti mobilního placení na českém i slovenském trhu. Mobilní peněženka MasterCard Mobile a globální platební služba MasterPass se nově spojily do jedné platební aplikace, která ponese název InCard MasterPass.

Do aplikace si uživatel uloží své platební karty a následně s nimi může platit v internetových obchodech u 250 tisíc obchodníků, kteří podporují globální platební službu MasterPass. Aplikace podle MasterCardu poskytuje příjemné uživatelské rozhraní včetně nově přidaných položek v základní nabídce, nových barev a ikon.

Uživatel si přes toto rozhraní může přidávat do mobilního zařízení platební kartu či karty,spravovat veškeré platby a vložené karty, sledovat historii transakcí, měnit doručovací adresu pro nákupy v e-shopech či dobíjet kredit mobilního telefonu. Aplikace také obsahuje seznam obchodníků využívajících jako jednu z platebních možností právě MasterPass.

Lidé přes MasterPass nakupují hlavně cestovní lístky a elektroniku. Proto jsme se rozhodli provést modernizaci naší digitální peněženky, abychom ještě více usnadnili nákupy na internetu,“ uvedl Richard Walitza, viceprezident Mastercard pro mobilní platby a inovace.

Aplikace InCard MasterPass je dostupná pro zařízení s Androidem i iOS.

Zdroj: MasterCard
Úvodní foto: © lucadp - Fotolia.com

Komentáře