Martin Zlocha a jeho tým pokračují ve vedení slovenského Technology Solutions

Dokončení akvizice VAD distributora Avnet Technology Solutions ze strany Tech Daty nezměnilo složení týmu, který se staral o slovenský trh. Country manager Martin Zlocha i jeho lidé zůstávají na svých pozicích i pod novým majitelem.

Martin Zlocha a jeho tým pokračují ve vedení slovenského Technology SolutionsAkvizice Avnet Technology Solutions ze strany společnosti Tech Data byla úspěšně dokončena a někdejší VAD divize Avnetu definitivně přešla pod křídla nového majitele. Celý proces se podobně jako v České republice obešel bez personálních změn ve slovenském zastoupení.

Na pozici country managera zůstává Martin Zlocha (na fotografii) a ve stejném složení pokračuje i celý jeho tým. Kromě péče o stávající i nové zákazníky je nyní čeká navazování spolupráce s Tech Datou. Nový majitel má Technology Solutions umožnit poskytovat služby širšímu spektru zákazníků.

Práce na spojení našich dvoch společnosti začína práve teraz. Naďalej a však plne sústredíme na dokonalé plnenie požiadaviek našich partnerov a zákazníkov s rovnakým odhodlaním jako doteraz,“ zdůraznil Martin Zlocha.

Spojení s Tech Datou podle Zlochy přinese nové příležitosti pro partnery. Technology Solutions plánuje rozšířit svůj tým obchodníků a vytvářet vylepšenou nabídku postavenou na kombinaci nových produktů a služeb.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: LinkedIn

Komentáře