Martin Westhead je globálním technickým ředitelem pro software v Netgearu

Jeho pracovní náplní bude navazovat partnerství s univerzitami a technologickými opinion leadery a dohlížet na další vývoj aplikací a služeb společnosti Netgear. Westhead zároveň přednáší na Stanfordu.

Martin Westhead je globálním technickým ředitelem pro software v Netgearu



Společnost Netgear představila nového technického ředitele pro oblast softwaru. Stal se jím Martin Westhead, jenž na obdobných pozicích působí již přes 20 let. Nově bude zodpovídat za další vývoj aplikací a služeb Netgearu.

Zároveň bude navazovat partnerství s univerzitami a technologickými opinion leadery za účelem objevování a vytváření způsobů, jak překonat hranice současných běžných spotřebitelských kategorií Hardware – Software – Služby.

Naši rozsáhlou nabídku síťových řešení hodláme dále doplňovat o zajímavé a kvalitní produktové aplikace a služby. Dr. Westhead bude díky svým bohatým zkušenostem pro tyto aktivity velmi cenným zdrojem,“ uvedl Patrick Lo, předseda představenstva a generální ředitel společnosti.

Westhead vedl softwarová oddělení v řadě společností z oblasti spotřebitelských sítí; do Netgearu přišel se ze společnosti Groupon. Vedle práce v byznysové sféře rovněž přednáší na Stanfordově univerzitě.

Zdroj: Netgear









Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře