Martin Westhead je globálním technickým ředitelem pro software v Netgearu

Jeho pracovní náplní bude navazovat partnerství s univerzitami a technologickými opinion leadery a dohlížet na další vývoj aplikací a služeb společnosti Netgear. Westhead zároveň přednáší na Stanfordu.

Martin Westhead je globálním technickým ředitelem pro software v NetgearuSpolečnost Netgear představila nového technického ředitele pro oblast softwaru. Stal se jím Martin Westhead, jenž na obdobných pozicích působí již přes 20 let. Nově bude zodpovídat za další vývoj aplikací a služeb Netgearu.

Zároveň bude navazovat partnerství s univerzitami a technologickými opinion leadery za účelem objevování a vytváření způsobů, jak překonat hranice současných běžných spotřebitelských kategorií Hardware – Software – Služby.

Naši rozsáhlou nabídku síťových řešení hodláme dále doplňovat o zajímavé a kvalitní produktové aplikace a služby. Dr. Westhead bude díky svým bohatým zkušenostem pro tyto aktivity velmi cenným zdrojem,“ uvedl Patrick Lo, předseda představenstva a generální ředitel společnosti.

Westhead vedl softwarová oddělení v řadě společností z oblasti spotřebitelských sítí; do Netgearu přišel se ze společnosti Groupon. Vedle práce v byznysové sféře rovněž přednáší na Stanfordově univerzitě.

Zdroj: Netgear

Úvodní foto: kentoh @fotolia.com

Komentáře