Martin Váša je personálním ředitelem v Arbes Technologies

Z pozice ředitele HR zodpovídá za nábor zaměstnanců, personální marketing, řízení firemní kultury, odměňování, vzdělávání a rozvoj. Do Arbes Technologies přináší dvacetileté zkušenosti v oblasti personalistiky.

Martin Váša je personálním ředitelem v Arbes TechnologiesSpolečnost Arbes Technologies angažovala nového ředitele personálního oddělení. Stal se jím Martin Váša, který do firmy přišel zúročit své mnohaleté zkušenosti v oblasti HR z prostředí IT společností.

V Arbes Technologies chce povýšit oblast personálního řízení a nastartovat firemní kulturu vyhledávaného zaměstnavatele. Ve své roli zodpovídá za komplexní nábor zaměstnanců, personální marketing, řízení firemní kultury, odměňování, vzdělávání a rozvoj.

Váša má dvacetileté zkušenosti z oboru HR z firem jako například Makro ČR, Amdocs či Ness Technologies, kde vedl nábor a posléze backoffice HR pro několik set zaměstnanců. Dále působil ve společnostech Your SystemTesena smart testing.

Martin Váša vystudoval Karlovu univerzitu. Je otcem dvou dospívajících dětí, ve volném čase se věnuje sportu, a to nejraději v přírodě. V posledních letech ke koníčkům přibyla péče o dům a zahradu a je velkým milovníkem vína a vinné kultury.

Zdroj: Arbes Technologies

Úvodní foto: Arbes Technologies

Komentáře