Martin Sůra je generálním ředitelem Atosu pro český a slovenský trh

Dosavadní šéf slovenského HP se ujal vedení aktivit společnosti Atos na českém a slovenském trhu. Jeho cílem je učinit z Atosu jedničku mezi poskytovateli řešení a služeb pro soukromý i veřejný sektor.

Martin Sůra je generálním ředitelem Atosu pro český a slovenský trhSpolečnost Atos IT Solutions and Services oznámila změnu na pozici generálního ředitele pro Českou a Slovenskou republiku. Společnost na obou trzích nově vede Martin Sůra, který v ředitelském křesle vystřídal Emila Fitoše.

Fitoš nadále zůstává členem vedení společnosti a jako exekutivní sponzor bude mít na starosti klíčové zákazníky, rozvoj strategických oblastí byznysu a koordinaci výzkumných a inovačních projektů. Předání funkce nemá mít vliv na kontinuitu již rozpracovaných projektů.

Mou ambicí je posilnit postavení společnosti Atos v České republice a na Slovensku tak, aby se stala jednoznačným lídrem v poskytování IT služeb a řešení, a to jak pro soukromý tak pro veřejný sektor,“ uvedl Martin Sůra ku příležitosti svého jmenování.

Sůra zahájil svou kariéru v IBM, kde působil 4 roky v obchodním týmu. Dalších 19 let pak pracoval ve společnosti Hewlett-Packard Slovakia, kde se postupně vypracoval na pozici generálního ředitele a šéfa divize Enterprise Group.

Zdroj: Atos

Úvodní foto: Atos

Komentáře