Martin Štrupl je managing partner skupiny eD system Group

Bývalý generální ředitel skupiny Hamé se vydal do oblasti IT byznysu. Ze své pozice dohlíží na řízení společností ve skupině eD system Group a hledá pro ně nové obchodní příležitosti.

Martin Štrupl je managing partner skupiny eD system GroupSkupina eD system Group oznámila, že se její řady počátkem roku posílil Martin Štrupl, dřívější generální ředitel skupiny Hamé. Z pozice managing partner dohlíží na portfolio společností v rámci skupiny a hledá pro ně nové obchodní příležitosti.

Štruplovy povinnosti zahrnují řízení firem v rámci holdingové struktury, pravidelný reporting, kvartální rozbory nebo tvorbu a kontrolu ročních budgetů, stejně jako hledání a realizaci nových příležitostí napříč obory včetně případných akvizic.

V součinnosti s Hynkem Tylem bychom chtěli v každé z firem zefektivnit procesy a pro každou z nich najít nové příležitosti. Ty je nutno z dlouhodobého hlediska diverzifikovat, abychom zajistili jejich stabilitu,“ shrnul Martin Štrupl svou vizi.

Štrupl strávil předchozích 15 let ve společnosti Hamé a působil v představenstvu potravinářské a hospodářské komory. Nyní chce své zkušenosti s byznysem a řízením lidí uplatnit v novém oboru a pod vlajkou skupiny, do které patří distributoři eD system a DNS.

Zdroj: eD system

Úvodní foto: eD system

Komentáře