Martin Strigač je CEO společnosti Sygic

Dosavadní šéf divize Sygic Enterprise Solutions povýšil na pozici CEO, na které vystřídal spoluzakladatele firmy Michala Štencla. Ten si ponechá funkci předsedy představenstva a bude se věnovat strategii a trendům.

Martin Strigač je CEO společnosti SygicSlovenská společnost Sygic oznámila změnu na pozici CEO. Od ledna 2018 firmu vede Martin Strigač, který dosud řídil divizi Sygic Enterprise Solutions. Na pozici střídá spoluzakladatele společnosti Michala Štencla, který ji zastával posledních čtrnáct let.

Martin Strigač před nástupem do Sygicu působil ve vedení softwarové společnosti Asseco Central Europe a dalších firmách na Slovensku i v zahraničí. Již od dětství se věnoval programování a je absolventem oboru řízení a informačních technologií na Žilinské univerzitě.

Michal Štencl společnost neopouští, zůstává aktivním předsedou představenstva. Po nástupu Martina Strigače na pozici CEO se však plánuje se více soustředit na strategii a nové trendy namísto řízení každodenních akvivit firmy.

Zdroj: Sygic

Úvodní foto: Sygic

Komentáře