Martin Štětka je regionálním ředitelem Veeamu pro střední a východní Evropu

Štetka působil ve Veeamu od roku 2011 jako regionální prodejní manažer pro ČR, SR a Maďarsko. Před příchodem do společnosti pracoval jako prodejní manažer ve VMwaru.

Martin Štětka je regionálním ředitelem Veeamu pro střední a východní EvropuSpolečnost Veeam Software, dodavatel řešení v oblasti zálohovacích řešení umožňujících inteligentní správu dat, oznámila, že jmenovala Martina Štětku novým regionálním ředitelem společnosti pro oblast střední a východní Evropy.

Těší mě, že jsem součástí týmu, který tak výrazně ovlivňuje trh zálohovacích řešení, a že mám nyní díky rozšíření svých pravomocí ještě větší příležitost podílet se na úspěších společnosti," uvedl Štětka ke svému povýšení.

Martin Štětka nastoupil do Veeamu v roce 2011 na pozici regionálního prodejního manažera pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. Z této pozice stál v čele expanze společnosti na trzích východní Evropy.

Před příchodem do Veeamu působil jako prodejní manažer ve společnosti VMware. Je absolventem Vysoké školy báňské – Technické univerzity Ostrava.

Zdroj: Veeam Software

Úvodní foto: Veeam Software

Komentáře