Martin Pondělíček jmenován výkonným ředitelem Konica Minolta IT Solutions Czech

Jako výkonný ředitel a předseda představenstva se soustředí na transformaci KM ITSCZ v souladu se současnými trendy digitalizace a s produktovou vizí společnosti Microsoft.

Martin Pondělíček jmenován výkonným ředitelem Konica Minolta IT Solutions CzechSpolečnost Konica Minolta IT Solutions Czech (KM ITSCZ) uvedla, že pozici výkonného ředitele a předsedy představenstva zastává Martin Pondělíček. Nově dohlíží za řízení prodeje podnikových informačních systémů i rozvoj firmy.

Oblast IT služeb generuje v České republice již téměř 40 procent obratu Konica Minolta. Velkou měrou se na těchto tržbách podílí i produkty a služby od KM ITSCZ,“ řekl Pavel Čurda, generální ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech.

Naší prioritou zůstává rozvoj řešení v oblasti bezpečných a výkonných podnikových systémů a aplikací. Hlavním Martinovým úkolem je transformace společnosti v souladu se současnými trendy digitalizace a s produktovou vizí společnosti Microsoft,“ doplnil.

Pondělíček má v oboru IT více než dvacetileté zkušenosti, ve vedení KM ITSCZ působí od roku 2006. Předtím pracoval jako výkonný ředitel ve společnosti Arbes Technologies. Je absolventem Vysoké školy ekonomické v Praze.

Zdroj: Konica Minolta IT Solutions Czech

Úvodní foto: Konica Minolta

Komentáře