Martin Panák je BDM pro oblast Data Analytics & IoT v Tech Datě

Na nově vytvoření pozici business development managera se bude zaměřovat na budování partnerského kanálu a představování nabízených řešení širší veřejnosti.

Martin Panák je BDM pro oblast Data Analytics & IoT v Tech DatěSpolečnost Tech Data vytvořila novou pozici business development managera pro oblast Data Analytics & IoT. Od května 2021 se jím stal Martin Panák, který bude geograficky zastřešovat český a slovenský trh.

Panák má pracovní zkušenosti ze společností O2, Microsoft a Hewlett-Packard, kde měl na starosti rozvoj obchodu u svěřeného portfolia produktů. Mezi významné mise v jeho kariéře patřilo uvedení Office 365 a konceptu multifunkčních tiskáren na český trh.

Oblast Datové Analytiky, Robotic Process Automation a IoT představují zcela nové možnosti, z jejichž výhod budou těžit jak partneři, tak také jejich zákazníci,“ uvedl Panák.

Vytvoření role business development managera pro Data Analytics & IoT je součástí dlouhodobější strategie společnosti Tech Data nabízet distribuci s přidanou hodnotou.

To znamená, že Tech Data má detailně propracovaný on-boarding nových partnerů i jejich podporu po celou dobu prodejního cyklu. Partner má k dispozici know-how, lidské kapacity pro pre-sales, post-sales, komunikaci s výrobci a marketingovou podporu.

Cílem Martina Panáka na nové pozici je vybudovat partnerský kanál, nastavit intenzivní spolupráci mezi partnerem a odborníky v Tech Data a představit nabízená řešení širší veřejnosti.

Panák tráví svůj volný čas s rodinou. Mezi jeho zájmy patří IT, technické zajímavosti, historie a výlety po České republice.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře