Martin Maštalír šéfuje slovenské pobočce Dell Technologies

V oblasti telco a IT se Martin Maštalír pohybuje více než 20 let, dvanáct let působil na různých pozicích ve společnosti Orange. Do Dellu přichází z Ciska.

Martin Maštalír šéfuje slovenské pobočce Dell TechnologiesSpolečnost Dell Technologies oznámila, že novým generálním ředitelem slovenské pobočky byl k 1. 5. 2021 jmenován Martin Maštalír. V nové roli skloubí zkušenosti, které nasbíral v korporátu i ve startupech.

Maštalír přišel do Dellu ze společnosti Cisco, kde se v roli area managera věnoval především segmentu firemních zákazníků. Předtím dva roky působil jako obchodní ředitel ve vzdělávací platfomě technologického startupu zaměřeného na EdTech.

Převážnou část kariéry strávil u operátora Orange Slovensko, kde měl možnost formovat B2B marketing zaměřený na business segment a ICT. Aktivní byl také v AmCham Slovakia, kde zastával roli viceprezidenta.

Mým cílem je umožnit slovenským firmám, aby se v této nelehké době mohly více soustředit na svůj byznys a musely méně času věnovat technologiím,“ řekl nový generální ředitel slovenské pobočky Dell Technologies Martin Maštalír.

Rád bych se svými kolegy přenastavil firmu tak, aby nenabízela zákazníkům jen hardware, ale komplexní IT řešení pro jejich byznys, které jim umožní rozvíjet se,“ doplnil.

Maštalír je ženatý, má dvě děti. Jeho velikou vášní je cestování. Ve volném čase se věnuje především sportu – hlavu si čistí při běhu či lyžování. Je aktivní jako dobrovolník v komunitních projektech, například v projektu growni.sk nebo pro Asociaci samaritánů Slovenska.

Zdroj: Dell Technologies

Úvodní foto: Dell Technologies

Komentáře