Martin Jansa nastupuje do Sodat jako technický ředitel

Do společnosti Sodat si Martin Jansa přináší zkušenosti z AVG Technologies, kde působil zhruba 15 let.

Martin Jansa nastupuje do Sodat jako technický ředitelMartin Jansa bude mít na pozici technického ředitele společnosti Sodat za úkol využít potenciál týmu, který má na starost kyber bezpečnostní produkty. Tým se má pod jeho vedením dále rozšiřovat a využívat zásadně principy agilního řízení ve vývoji i produktovém managementu.

Zodpovědnost tak bude mít za řízení celého vývojového týmu, včetně koordinace spolupráce s Gauss Algorithmics v oblasti strojového učení. Věnovat se bude také technické podpoře i rozšiřování počtu vývojářů a data security analytiků.

Do AVG, tehdy ještě Grisoftu, nastoupil Martin Jansa v době, kdy byl tým zhruba stejně velký jako je Sodat dnes. V AVG se podílel například na řízení inženýrských oddělení vyvíjejících aplikace a zabývající se bezpečností nebo zákaznickými systémy.

V rámci JIC StarCube pak působil jako externí mentor v programu zaměřeného na zabezpečení internetu a bezpečnosti ICT. V roli JIC experta zrealizoval desítku projektů v programech JIC Master a Platinn.

Jako kouč pomáhá také dalším firmám v IT, a to především uvědomit si správné hodnoty, zásady a postupy. Je zastáncem agilního řízení a plánování práce.

Týmu chci pomoci rychleji reagovat na zákaznické potřeby a zapojovat zkušené lidi do plánování a rozhodování v organizaci,“ dodává Jansa, který su týmovou práci osvojuje i jako aktivní milovník hokeje.

Zdroj: Sodat

Úvodní foto: SODAT

Komentáře