Martin Havrlant je ředitelem prodeje skupiny Ingenico Group pro ČR a SR

Dosavadní vedoucí rozvoje prodeje povýšil na ředitelskou pozici a bude zodpovídat za posilování pozice skupiny na českém a slovenském trhu a prodej platebních řešení.

Martin Havrlant je ředitelem prodeje skupiny Ingenico Group pro ČR a SRSkupina Ingenico Group oznámila jmenování Martina Havrlanta na pozici ředitele prodeje pro firemní pobočky v České republice a na Slovensku. Havrlant ve společnosti působí od roku 2014 a dosud měl na starost rozvoj prodeje.

Ve své nové roli se Havrlant zaměří především na posilování pozice značky Ingenico na obou trzích. Jeho neméně důležitým úkolem bude dohlížet na prodej a další rozvoj platebních řešení pro dopravu, prodejní automaty a veřejnou správu.

V Praze máme úspěšný obchodní i vývojový tým, který našim klientům nabízí špičková inovativní platební řešení pro nejrůznější segmenty trhu. Těším se na další rozvíjení obchodní spolupráce s našimi partnery,“ uvedl Martin Havrlant ke svému jmenování.

Havrlant vystudoval Technickou univerzitu v Ostravě, kde získal inženýrský titul v oboru Telekomunikační technika. V oblasti oblasti telekomunikací, informačních a komunikačních technologií a platebních řešení se pohybuje již dvě desetiletí.

Zdroj: Ingenico Group

Úvodní foto: Ingenico Group

Komentáře