Martin Hála je novým lídrem divize Microsoft ve společnosti Tech Data

Hála v Tech Datě působil na několika pozicích, jeho stěžejním úkolem vždy byla péče o partnerskou základnu, což využije i ve své nové roli business unit managera divize Microsoft.

Martin Hála je novým lídrem divize Microsoft ve společnosti Tech DataSpolečnost Tech Data má od května 2021 nového business unit managera divize Microsoft – stal se jím Martin Hála. Na jeho pozici product managera pro Cloud ho střídá Luděk Marold.

Hála pracuje v Tech Datě od prosince 2015, několik let se věnoval cloudovým službám Microsoft a stál u zrodu programu Cloud Solution Provider v České republice a na Slovensku.

Silnou stránkou Martina Hály je komunikace s klíčovými partnery. Víme, že dokonale rozumí jak jim, tak možnostem, které jim i jejich zákazníkům otevírá cloud,“ řekl Pavel Salák, generální ředitel společnosti Tech Data AS Czech.

Na novou roli se velice těším. Mým cílem je ukázat progresivní řešení od Microsoftu v komplexním světle tak, aby naši partneři dokonale využili jejich možnosti a dokázali je svým zákazníkům efektivně přizpůsobit,“ uvedl Hála.

Martin Hála přebírá funkci od Pavla Bartáka, který z osobních důvodů ze společnosti odchází. „Děkuji Pavlovi Bartákovi za jeho nasazení, s nímž divizi Microsoft vedl. Pomáhal budovat silný partnerský ekosystém, z jehož výhod těží partneři, my jako distributor i Microsoft jako vendor cloudových řešení,” doplnil Salák.

Zdroj: Tech Data

Úvodní foto: Tech Data

Komentáře