Martin Dvořák je novým jednatelem společnosti Bizerba

Dosavadní šéf a obchodu povýšil na pozici managing director pro Českou republiku a Slovensku. Dříve působil 16 let na manažerských pozicích ve společnosti IBM.

Martin Dvořák je novým jednatelem společnosti BizerbaSpolečnost Bizerba Váhy a Systémy má nového jednatele pro Českou a Slovenskou republiku. Stal se jím Martin Dvořák (41 let), který bude nyní mít na starosti rozvoj obchodu zaměřujícího se na prodej nářezových strojů a váho-pokladen pro EET.

Martin Dvořák působí v Bizerbě od srpna 2016, kdy nastoupil na pozici ředitele obchodu a marketingu. Ve své současné funkci se bude starat vedení české a slovenské pobočky, strategické plánování v oblasti prodeje váho-pokladen pro EET a rozvoj stávajících projektů v segmentech retail a industry.

Před nástupem do Bizerby působil Dvořák 16 let ve společnosti IBM, kde vystřídal několik lokálních, regionálních a mezinárodních pozic včetně působení v samotné centrále společnosti v USA. Ve volném čase rád houbaří, běhá a věnuje se rodině. Je ženatý a má dvě malé děti.

Zdroj: Bizerba

Úvodní foto: Bizerba

Komentáře