Martin Buroň je ředitelem zákaznických služeb ve VUMS DataComu

Zároveň převezme úlohu projektového manažera a ponechá si i svou dosavadní pozici šéfa business developmentu pro oblast mikrovln a WDM.

Martin Buroň je ředitelem zákaznických služeb ve VUMS DataComuSpolečnost VUMS DataCom oznámila jmenování Martina Buroně na pozici ředitele zákaznických služeb a projektového manažera. V nových funkcích chce zužitkovat své nedávno získané certifikáty PRINCE2 a ITIL.

Vzhledem k firemní politice kumulování funkcí bude Buroň pokračovat i ve své dosavadní úloze business development managera pro oblast mikrovln a WDM. Ve společnosti VUMS DataCom pracuje již přes 10 let, přičemž zde začínal jako produktový manažer.

Buroňovo jmenování je podle VUMSu signálem toho, kam firma směřuje. Jejím cílem je stále hlubší zaměření na technologie a řešení s vysokou přidanou hodnotou, kde je každý jednotlivý obchodní případ unikátní a vyžaduje proto projektový přístup.

Před příchodem do VUMSu pracoval Martin Buroň na pozici jednatele a technického ředitele malé česko-německé firmy zaměřené na privátní rádiové sítě.

Zdroj: VUMS DataCom

Úvodní foto: VUMS DataCom

Komentáře