Markéta Bauerová je obchodní ředitelkou české pobočky SAP

Bauerová přestoupila do SAP ze společnosti Axis Communications. Z pozice obchodní ředitelky bude zodpovídat za strategii, výsledky a řízení vztahů s lokálními zákazníky.

Markéta Bauerová je obchodní ředitelkou české pobočky SAPSpolečnost SAP ČR oznámila příchod nové posily do svého týmu. Na pozici obchodní ředitelky přichází Markéta Bauerová, která má dlouholeté zkušenosti z lokálních i regionálních obchodních pozic v IT. V české pobočce SAP bude zodpovědná za obchodní strategii, vedení týmu, řízení vztahů se zákazníky a obchodní výsledky.

Markéta Bauerová přichází do SAP ze společnosti Axis Communications, kde zastávala pozici obchodní manažerky pro střední Evropu. V České republice, na Slovensku, v Maďarsku a Rumunsku byla zodpovědná za obchodní aktivity včetně strategických partnerství a marketingových iniciativ.

Bauerová předtím sbírala zkušenosti na lokálních i regionálních obchodních pozicích ve společnostech Symantec, IBM, Microsoft, Oracle a Novell. Je absolventkou inženýrského studia na Fakultě strojní ČVUT v Praze a následně získala titul MBA na CMC Graduate School of Business.

Zdroj: SAP

Úvodní foto: SAP ČR

Komentáře