Marek Chmiel odchází z Autocontu, nově povede DataSpring

Bývalý obchodní ředitel divize Outsourcing a cloud ve společnosti Autocont byl jmenován výkonným ředitelem společnosti DataSpring. Zároveň došlo ke začlenění DataSpringu do struktury Autocontu.

Marek Chmiel odchází z Autocontu, nově povede DataSpringSpolečnost DataSpring oznámila, že v lednu jmenovala Marka Chmiela novým výkonným ředitelem. Jeho úkolem bude naplnění obchodní a rozvojové strategie a spolupráce se skupinou Autocont, do jejíž struktury je DataSpring nově začleněn.

Chmiel přichází do DataSpringu právě z Autocontu, kde působil od roku 2002. Z pozice vedoucího dohledového centra se vypracoval na obchodního ředitele divize Outsourcing a cloud, kde se podílel na zavádění a rozvoji outsourcingových a cloudových projektů.

V oblasti cloudových služeb a pokročilého zpracování dat chceme zákazníkům pomáhat především s transformací jejich IT infrastruktury do hybridního modelu, tj kombinaci on-premise řešení s cloudovými službami,“ uvádí Marek Chmiel.

Naším plánem, je vybudovat z DataSpringu silného regionálního poskytovatele cloudových služeb s působností na českém a slovenském trhu. V budoucnosti chceme expandovat i na další trhy ve střední a východní Evropě,“ dodává.

Chmiel vystudoval VUT v Brně. Po studiích se věnoval IT, profesní dráhu začal jako programátor a správce sítě. Mezi jeho záliby patří badminton, jízda na horském kole, lyžování, fotografie a automobilismus.

Jmenování Marka Chmiela i začlenění DataSpringu do skupiny Autocont dále podpoří již probíhající spolupráci obou společností. DataSpring zůstává i nadále samostatným právním subjektem. Obě společnosti jsou součástí investiční skupiny KKCG.

Zdroj: DataSpring

Úvodní foto: DataSpring

Komentáře