Marek Baláž nastupuje do Esetu, bude se starat o rozvoj byznysu v oblastech ISP a MSP

Nový business developer české pobočky společnosti Eset bude mít na starost akvizici nových partnerů v oblastech ISP a MSP, stejně jako rozvoj spolupráce s telekomunikačními operátory. Do firmy přišel z Xeroxu, kde pečoval o strategické klienty.

Marek Baláž nastupuje do Esetu, bude se starat o rozvoj byznysu v oblastech ISP a MSPSpolečnost Eset jmenovala Marka Baláže na pozici business developera české pobočky pro oblast poskytovatelů internetového připojení (ISP) a poskytovatelů řízených služeb (MSP). Jeho hlavním úkolem bude akvizice nových partnerů a také rozvoj spolupráce s mobilními operátory

Mým cílem je soustředit se především na nabídku a využití nových specifických produktů a služeb společnosti Eset pro tento segment. Navazování nových obchodních vztahů s obchodními partnery a zákazníky je pro mne tou největší výzvou,“ uvedl Baláž ke svému jmenování.

Marek Baláž přišel do Esetu ze společnosti Xerox, kde působil pět let na pozici strategic account manager a byl zodpovědný za nové obchodní příležitosti a obnovu stávajících kontraktů strategickým zákazníkům v oblastech výroby, farmaceutického průmyslu a telekomunikací.

V minulosti pracoval také na pozici key account manager ve společnosti Impromat, kde se zabýval akvizicemi nových zákazníků. Marek Baláž má vzdělání technického směru. Ve volném čase se věnuje aktivnímu sportu, především sjezdovému lyžování, tenisu, běhání, turistice a cyklistice.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: Eset

Komentáře