Marcela Pekníková je novou HR manažerkou společnosti Eset

V nové roli se chce zaměřit na možnosti flexibilního vzdělávání zaměstnanců a employer branding. Do Esetu přichází ze společnosti BoHo CO.

Marcela Pekníková je novou HR manažerkou společnosti EsetSpolečnost Eset oznámila, že personální agendu české pobočky převzala Marcela Pekníková. Přináší si zkušenosti ze zahraničí a velkých nadnárodních společností, v nové funkci se plánuje zaměřit na employer branding.

HR považuji v nejhlubší podstatě za roli mentora profesního vývoje. Chci novým kolegům vytvářet takové podmínky, aby se mohli rozvíjet v tom, v čem jsou opravdu dobří,“ uvedla k jmenování Pekníková.

Zaměřit se chci především na možnosti flexibilního vzdělávání v takové podobě, aby si mí kolegové mohli sami vybírat, jakým způsobem se chtějí dlouhodobě rozvíjet, ať už v rámci své stávající pozice či záměrně mimo ni,“ upřesnila.

Pekníková je absolventkou oboru Andragogika a personální řízení na filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Do Esetu přichází ze společnosti BoHo CO, která provozuje síť hotelů, dříve vedla personální oddělení české pobočky Coca-Cola HBC.

Ve volném čase se věnuje rodině, zejména svým dcerám, a relaxuje u jógy nebo českých filmů.

Zdroj: Eset

Úvodní foto: Eset

Komentáře