Maranko a Philips tvoří prodejny pro 21. století

Když se spojí zkušenosti s designem a vhodné technologie, vznikají dobré věci. Zjistěte, jak společnost Maranko design ve spolupráci s Philips Professional Display Solutions vytváří moderní digitalizované prodejny pro 21. století (PR článek).

Maranko a Philips tvoří prodejny pro 21. stoletíSpolečnost Maranko design je předním českým specialistou na plánování, výrobu a celkovou realizaci obchodů se zaměřením na potraviny. Nabízí komplexní řešení od návrhu, přípravy projektové dokumentace až po samotnou realizaci a následný servis všech součástí dodaného zařízení.

V jejím portfoliu tak najdete chladicí vitríny pro lahůdky, maso a uzeninu, prodejní vitríny pro pečivo, regálové systémy, doplňky pro podporu prodeje nebo vybavení zázemí. Vše v prvotřídním designu a podle všech hygienických norem.

Společnost Maranko při návrhu a budování nových prodejen využívá nejmodernější technologie včetně IT vybavení. K zásadním parametrům IT systémů, které jsou určeny pro prodejny, patří snadná obsluha, intuitivní ovládání, dlouhodobá výdrž i v náročných podmínkách a minimální potřeba údržby. To stejné platí i o zobrazovacích panelech, které Maranko do prodejen instaluje.

V jednoduchosti je síla

Maranko v minulosti využívala pro různé realizace i jiné systémy než ty od společnosti Philips. Každopádně po negativních zkušenostech s jinými značkami, především kvůli velké komplikovanosti jejich řešení, se společnost rozhodla pro změnu. Po seznámení se s komplexním řešením specialistů od Philips Professional Display Solutions padlo rozhodnutí pro tuto značku a nyní Maranko do svých projektů již výhradně instaluje panely značky Philips.

Rozhodnutí zvolit monitory Philips signage bylo jak o hardwaru (tedy obrazovce samotné), díky rozsahu portfolia Philips, které pokrývá všechny velikosti a možnosti nasazení, tak i díky jedinečnému řídicímu systému ArtemisOne. Ten je ideálním řešením právě pro uživatele, kteří nemají žádné IT vzdělání, neboť je navržen tak, aby se jej i laik naučil velice rychle ovládat.

Unikátnost systému ArtemisOne spočívá v tom, že jej lze díky škálovatelnosti používat jak pro jediný displej, tak pro síť několika stovek centrálně řízených zobrazovačů.  Systém je jednoduchý pro ovládání, ale současně je skutečně robustní a potěší i ty, kdo si rádi hrají s různými funkcemi a vychytávkami. 

Spousta možností

Díky ArtemisOne může například správce sytému nebo odpovědný pracovník řešit jak technickou část – tedy nastavování obrazovek (jas, kontrast, barvy, hlasitost, plánování provozu obrazovek) – tak provoz a organizaci zobrazovaného obsahu.

Správce má možnost téměř okamžitě měnit obsah podle plánovaných prodejních akcí nebo slev, případně dopředu plánovat zobrazovaný obsah. ArtemisOne umožňuje skutečně snadné řízení zobrazovačů z jedné ovládací konzole, se všemi potřebnými daty dostupnými na pár kliků.

Výhodou systému je i to, že obsahuje fotografie umístění zobrazovačů v lokalitě zákazníka. Správce systému tak přesně ví, o kterou plochu jde nebo při jaké teplotě operuje. Díky jednoduchému grafickému zobrazení okamžitě vidí, která plocha funguje správně (zelená), a kde je naopak nějaký problém (červená).

Navíc má možnost definovat konfigurační soubory, které obsahují jednoduché možnosti nastavování celých skupin obrazovek, kdy se požadované parametry nastaví pouze na jedné z nich a systém toto nastavení pošle do všech obrazovek v síti nebo podle libosti pouze vybraným obrazovkám. A navíc lze celý ArtemisOne přizpůsobit podle preferencí zákazníka.

Naši zákazníci nejsou vystudovaní IT specialisté. Jsou to šikovní lidé, kteří ovládají své řemeslo a chtějí mít hezké a moderní prodejny. To bez moderních technologií chlazení, osvětlení nebo propagace nelze,“ uvádí ke spolupráci Richard Mikl, jednatel společnosti Maranko design. 

Naším posláním je proto navrhovat a budovat prodejny pro 21. století a i díky partnerství se společností Philips Professional Display Solutions se nám to daří,“ dodává Mikl.

B2B řešení a profesionální displeje mají ve společnosti Philips Professional Display Solutions na starosti Jana Robešová, Leoš Lemberk a Milan Krejzlík.

Při návrhu celého řešení zobrazování se řídíme především požadavky a potřebami našich zákazníků. Celý systém může být pro každého zákazníka přizpůsoben na míru s ohledem na jeho potřeby,“ dodává Milan Krejzlík, CEE sales manager, Philips Professional Display Solutions.

Zdroj: MMD
Úvodní foto: MMD

Komentáře