Mall Pay reaguje na rostoucí zájem o odloženou platbu, spouští mobilní aplikaci

Mall Pay v přípravě na předvánoční sezonu spouští mobilní aplikaci podporující odložené platby. Právě ty jsou dle společnosti aktuálně nejrychleji rostoucí platební metodou.

Mall Pay reaguje na rostoucí zájem o odloženou platbu, spouští mobilní aplikaciPlatební služba Mall Pay představila novou mobilní aplikaci. Ta dle firmy zjednodušuje kontrolu zakoupeného zboží, zrychluje a usnadňuje platby či práci s věrnostními body. Mall Pay tak reaguje na zvyšující se oblibu odložené platby.

Nová aplikace, která je k dispozici pro Android i iOS, umožňuje rovněž hromadně platit za zboží pomocí řady platebních metod včetně bankovních tlačítek. Zabezpečení je kromě PIN kódu možné řešit také biometrickou kontrolou.

Součást předvánoční strategie

Mall Pay cíleně přichází s mobilní aplikací před vánoční sezonou. Dle odhadů by přes něj mohlo být do konce roku uhrazeno zboží v hodnotě několika desítek milionů korun, přičemž vánoční sezona by měla tvořit asi 60 % této sumy.

Komfortní platbu za zboží považuji za jeden z důležitých pilířů rostoucí m-commerce. Při nákupu se naši zákazníci soustředí především na výběr vhodného zboží, výběr platební metody a úhradu pak mohou vyřešit třeba při cestě MHD nebo při pauze v práci,“ vysvětluje Adam Kolesa, CEO Mall Pay.

Mall Pay by měl během vánoční sezony získat tisícovky nových zákazníků. Odložená platba je totiž díky výhodě pro zákazníka i e-shop v současnosti nejrychleji rostoucí platební metodou. Roste především na úkor dobírky, kterou dokáže účinně nahrazovat.

Společnost uvádí, že odložená platba zákazníkům umožňuje posunout placení na později. Pro e-shopy zase představuje výhodu oddělení platby od zbytku nákupního procesu a rychlejší získání peněz za nakoupené zboží.

Zdroj: Mall Pay
Úvodní foto: Mall Pay

Komentáře