Mall Pay představuje skipovací platební kartu, odloží platbu až na 50 dní

Fintech vedle platební karty s vlastnostmi kreditky představil rovněž čtyři nové zákaznické účty, které například nabízí limit 50 000 Kč se splatností až 50 dnů.

Mall Pay představuje skipovací platební kartu, odloží platbu až na 50 dníFintech Mall Pay představil platební kartu s vlastnostmi kreditky bez nutnosti zakládat účet v bance. Mall Pay rovněž nově nabídne čtyři zákaznické účty: Na zkoušku, Start, Plus a Komplet.

Účet „Start“ je stejně jako základní „Na zkoušku“ zdarma, vyžaduje však detailnější identifikaci a prověření uživatele a jeho příjmů, díky čemuž může nabídnout limit 50 000 Kč se splatností až 50 dnů.

Ověření probíhá online, přes zákaznickou zónu Mall Pay nebo prostřednictvím aplikace. Fintech rovněž zavedl nový zákaznický komunikační koncept. Pro kartu, která se svými vlastnostmi blíží kreditce, vytváří vlastní kategorii „skipovací karty“.

Možnosti tradiční kreditní karty

Skipování znamená v pojetí Mall Pay přeskočení překážek spojených s placením, které jako bariéra brání úspěšnému dokončení nákupu, ale také minimalizaci všech administrativních kroků nutných k získání účtů a karty.

Umožňujeme přeskočit výběr platební metody, zadávání karetních údajů, odpočítávání dnů do výplaty nebo starosti s reklamací, pokud vyberete špatné zboží. A díky jednoduchému zákaznickému prostředí také bankovní byrokracii,“ přibližuje Adam Kolesa, CEO Mall Pay.

Skipovací kartu je možní propojit s Google Pay nebo Apple Pay. Ovládá se přes aplikaci Mall Pay, přičemž možné s ní platit na internetu a v obchodech v tuzemsku i zahraničí. Směnné kurzy zajišťuje ČSOB, která skipovací platební kartu Mastercard vydává.

Mall odhaduje, že představení nové skipovací platební karty, která odloží platbu při nakupování kdekoliv v ČR i ve světě, mu umožní podle odhadů navýšit počet realizovaných plateb až pětinásobně.

Zdroj: Mall Pay
Úvodní foto: Mall Pay

Komentáře