Mall Pay před Vánoci prodlužuje dobu splatnosti, umožní zaplatit za zboží až v lednu

Dárky zakoupené v listopadu a prosinci bude možné hromadně uhradit přes Mall Pay až v rozmezí od 10. do 20. 1. 2019. Zákazníky o tom bude informovat kampaň s názvem „Nakupte teď, plaťte až po Vánocích“.

Mall Pay před Vánoci prodlužuje dobu splatnosti, umožní zaplatit za zboží až v lednuSlužba Mall Pay ze skupiny Mall Group, která zákazníkům e-shopů umožňuje odložit platbu za zboží, prodlouží před vánočními svátky všem zákazníkům dobu splatnosti. Dárky zakoupené v listopadu a prosinci tak bude možné zaplatit až v novém roce.

Konkrétně bude možné veškeré nakoupené zboží hromadně uhradit přes klientskou zónu Mall Pay až v rozmezí od 10. do 20. 1. 2020 v závislosti na tom, zda nákup proběhl v listopadu nebo prosinci 2019.

Mall Pay zdůrazňuje, že prodloužení doby platnosti je pro všechny zákazníky bezplatné, e-shopy dostanou peníze do tří dnů od objednávky. Zákazníky o tom bude informovat kampaň s výmluvným názvem „Nakupte teď, plaťte až po Vánocích“.

Mall Pay v předvánočním období zároveň vyzkouší nový komunitní přístup, který by se měl v budoucnu stát součástí celé služby. Do kampaně zapojí i další z partnerů, kteří zákazníkům využívajícím Mall Pay poskytnou benefity v podobě slev.

Zdroj: Mall Pay

Úvodní foto: © nyul - Fotolia.com

Komentáře