Mall.cz zrychluje partnerský obchod, snižuje čas pro zapojení nových prodejců

Podle Mallu může být online prodej pro prodejce, kteří za běžných okolností ve větším spoléhají na své kamenné provozovny, záchranou. Proto urychluje vstup na marketplace a dočasně odpouští poplatky za připojení.

Mall.cz zrychluje partnerský obchod, snižuje čas pro zapojení nových prodejcůSpolečnost Mall.cz v důsledku vysokého zájmu ze strany prodejců výrazně zrychluje proces zapojení do programu partnerského prodeje Mall Partner a dle svých slov obchodníky nově dokáže na internet přivést již během 24 hodin. 

V posledních dnech se nám podařilo proces zapojení nových obchodníků zrychlit na maximum a zájemci o online prodej mohou své zboží na Mall Partner dostat již za necelých 24 hodin,“ uvádí Jakub Kováč, ředitel programu Mall Partner.

Něco takového bylo i pro nás samotné ještě před pár týdny naprosto nemyslitelné. Denně nyní zapojujeme desítku nových obchodů a věříme, že dokážeme ještě zrychlit, protože zájem je vysoký,“ dodává.

Dočasně bez poplatků

Společnost navíc novým partnerům aktuálně odpustí poplatky za připojení do systému (490 Kč za manuální a 990 Kč za automatické zalistování). Náklady na zalistování, fakturaci zboží, vratné procesy a zákaznický servis tedy hradí přímo Mall.

Mall obchodníkům nabízí infrastrukturu, zajištění celého technologického odbavení objednávky a návazné služby. Podle Kováče se dá očekávat, že zájem prodejců o e-commerce v následujících týdnech a měsících výrazně poroste.

Urychlený vstup na marketplace se podle nás může týkat všech offline hráčů. Co je ale důležité, týkat by se měl také vysokého počtu e-shopů, které byly doposud ve větším závislé na své kamenné prodejně a jejich online obchody negenerovaly dostatečný provoz. Bude se jednat o tisíce obchodů,“ komentuje Kováč.

Zdroj: Mall.cz
Úvodní foto: (c) Jakub Jirsák - Fotolia.com

Komentáře