Mall.cz získal ocenění Excellence Award od SAP za implementaci platformy HANA

Do užšího výběru pro cenu SAP Quality Awards CEE 2014 se dále dostaly projekty tuzemských společností RWE a Del.

Mall.cz získal ocenění Excellence Award od SAP za implementaci platformy HANAOcenění z rukou Jiřího Synáčka (SAP) přebírá Irena Pechová (Del), v pozadí stojí Evžen Mayer (KCT Data) zleva: Aleš Muroň (Maraclis), Robert Kasanický (Bongrain) a Tomáš Foniok (Miraclis)

Společnost SAP vyhlásila výsledky již pátého ročníku SAP Quality Awards pro region střední a východní Evropy (CEE). Kromě projektů z Bulharska, Polska a Srbska, měla mezinárodní porota možnost posoudit i několik projektů z Česka.

Internetový obchodník Mall.cz získal Excellence Award, do užšího výběru v kategorii Business Transformation se dostala společnost RWE, v kategorii Mobility Innovation pak společnost Del.

Mall.cz patří k největším internetovým prodejcům v Česku a jeho sklady projde ve špičkách obrovské množství zakázek. Nově implementované inovativní řešení pro řízení logistických procesů na platformě SAP HANA zaslouženě zaujalo porotu,“ uvedl Jiří Synáček, ředitel pro kvalitu společnosti SAP

Konkurence byla v letošním roce obrovská. Vítězství společnosti Mall.cz, ale i zajímavé projekty, se kterými se do užšího výběru dostaly společnosti RWE a DEL, ukazuje, že čeští zákazníci a partneři drží krok s novými technologiemi a implementačními přístupy,“ dodal.

Vítězem kategorie Business Tranformation se stala polská společnost PGE Polska Grupa Energetyczna podnikající v odvětví energetiky. Společnost Tesy působící v Bulharsku a Rumunsku obhájila vítězství v kategorii Rapid Delivery.

Na třetím místě v kategorii Rapid Delivery se umístila slovenská skupina Bongrain.

Za inovativní přístup při implementaci řešení SAP HANA získala ocenění, kromě českého Mall.cz, také firma Elektroprivreda Srbije.

Za inovativní přístup při zavádění mobilního řešení v oblasti mobilního prodeje ocenila porota společnost Sopharma Trading AD z Bulharska.

Společnosti, které obsadily první příčky v jednotlivých kategoriích, byly automaticky zařazeny do finále SAP Quality Awards v regionu EMEA & MEE, jehož výsledky budou oznámeny dne 28. 4 2015 na Awards Ceremony ve Walldorfu.

Oceněné projekty v regionu střední a východní Evropy

Business Transformation

PGE

Zlatá medaile

Komplexní ERP

NIS

Stříbrná medaile

CRM7

Exalo Drilling

Bronzová medaile

Komplexní ERP

Rapid Delivery

Tesy

Zlatá medaile

ERP

Politechnika Warszawska

Stříbrná medaile

ERP

Skupina Bongrain

Bronzová medaile

Nasazení ERP

Inovace na platformě HANA

Elektroprivreda Srbije

Excellence Award

BPC powered by HANA

Internet Mall

Excellence Award

Reporting logistiky na platformě HANA

Inovace v oblasti mobility

Sopharma Trading

Excellence Award

Integrace mobilních prodejů se SAP ERP

Zdroj: SAP

Galerie

Úvodní foto: SAP

Komentáře