Mall.cz otevírá v Brně svůj první showroom Mall Mega Shop

Otevření 1500metrového skladu podle prodejce znamená, že tisíce položek budou nově dostupných k okamžitému vyzvednutí, nebo k rychlému odeslání a doručení až domů.

Mall.cz otevírá v Brně svůj první showroom Mall Mega ShopInternetový obchod Mall.cz uvedl, že 1. 7. 2021 otevře v Brně svůj první velký showroom Mall Mega Shop. Na prodejní ploše o rozloze 590 metrů čtverečních naleznou zákazníci výstavní stánky nejprodávanějších značek na Mallu.

Otevření prodejny s 1500metrovým skladem bude navíc podle společnosti pro obyvatele Brna a okolí znamenat tisíce položek dostupných k okamžitému vyzvednutí, které si budou moci pořídit na místě za internetové ceny.

Vyzvedávat si své zboží budou zákazníci moci jak přímo na prodejně, tak i v samoobslužném výdejním boxu na parkovišti, který funguje v režimu 24/7.

Otevření prvního showroomu v Brně je pro nás zlomovým momentem a pevně věříme, že se náš Mega Shop stane místem, kam budou obyvatelé i návštěvníci Brna rádi chodit, a to nejen pro své objednávky, ale také třeba i za inspirací,“ uvedl CEO Mall Group Jan Hanuš.

V Mega Shopu budou vystaveny produkty oblíbených značek, od zboží ze segmentů velké bílé techniky, přes elektroniku a mobilní telefony až po hračky a velkou výstavu Lega,“ doplnil.

Showroom s rozsáhlými skladovými prostory se nachází v obchodním centru v brněnské ulici Vídeňská, na hlavní dopravní tepně se skvělou dostupností jak pro ty zákazníky, kteří cestují autem, tak i pro ty, kteří na nákupy vyrazí městskou hromadnou dopravu nebo pěšky.

Zdroj: Mall Group

Úvodní foto: Mall Group

Komentáře