Mainstream Technologies získalo tři zlaté kompetence Microsoftu

Získané zlaté kompetence staví Mainstream Technologies do čela poskytovatelů cloudových služeb Microsoftu.

Mainstream Technologies získalo tři zlaté kompetence MicrosoftuSpolečnost Mainstream Technologies, poskytovatel ICT řešení a držitel ocenění Microsoft Partner of the Year 2014, oznámila získání tří zlatých partnerských kompetencí Microsoftu. Jde o kompetence Cloud Platform, Cloud Productivity a Datacenter.

Těchto tří kompetencí firma dosáhla jako první a zatím jediná v České republice.

Kompetence Cloud Platform je spojená s platformou Microsoft Azure, Cloud Productivity se týká cloudových služeb Microsoft Office 365 a kompetence Datacenter je určena partnerům, kteří vyvíjejí řešení infrastruktury Microsoft poskytující platformy pro datová centra.

Získání těchto kompetencí je mimo jiné podmíněno absolvováním testů technických i obchodních dovedností, poskytnutím zákaznických referencí, ale i dosažením požadovaných prodejních výsledků,“uvedl v oznámení Ondřej Novodvorský, ředitel pro segment malých a středních firem a partnerů ve společnosti Microsoft

V čem se liší stříbrná a zlatá úroveň partnerů? „Zatímco stříbrné kompetence prezentují konzistentní schopnosti, odbornost a závazek, zlaté kompetence dokazují nejlepší schopnosti v rámci konkrétní oblasti řešení společnosti Microsoft,“vysvětluje Novodvorský. 

Zdroj: Mainstream Technologies

Úvodní foto: © bloomua - Fotolia.com

Komentáře