Mainstream Technologies oznámilo vytvoření nové divize a příchod dvou posil

Základ nové divize Enterprise Applications & Project Management položí specialisté Drahoslav Dvořák a Kamil Juřík.

Mainstream Technologies oznámilo vytvoření nové divize a příchod dvou posilSpolečnost Mainstream Technologies oznámila rozšíření svého týmu o dva specialisty, kteří vytvoří základ nově vytvořené divize Enterprise Applications & Project Management. Jsou jimi Drahoslav Dvořák (na fotografii vlevo) a Kamil Juřík.

Posláním nové divize je podpora procesního řízení a rozvoj projektových kanceláří „as a service“. Dodávaná řešení mají zprůhlednit vykonávání procesů a projektů organizace a zjednodušit kontrolu a měření jejich výkonnosti.

Drahoslav Dvořák, odborník na projektové řízení, byl pověřen vedením nově vzniklé divize. Dvořák absolvoval inženýrské i doktorandské studium na Technické universitě v Liberci, v současnosti působí jako pedagog na Škoda Auto Vysoké škole.

Ve volném čase se věnuje rodině, lednímu hokeji a turistice.

Hlavním architektem a technologickým vizionářem v divizi Enterprise Applications & Project Management pak bude Kamil Juřík, který se specializuje na dodávky řešení pro týmovou spolupráci a řízení procesů.

Od roku 2003 působí jako konzultant, analytik a systémový architekt. Do Mainstream Technologies přichází po čtyřletém působení ve společnosti WBI Systems.

Jeho koníčky jsou sci-fi, snooker a dobré jídlo.

Zdroj: Mainstream Technologies
Úvodní foto: Mainstream Technologies

Komentáře