Lynx přichází s novým logem a limitovanou edicí herní sestavy FutureGamer

Lynx vstupuje do nové éry, kterou přivítal změnou loga a limitovanou edicí herního PC Lynx Grunex FutureGamer. Novinka je předzvěstí zcela nové série herních mašin, která bude představena během letošního roku.

Lynx přichází s novým logem a limitovanou edicí herní sestavy FutureGamerZnačka počítačů Lynx, která spadá pod distributora eD system Czech, vstoupila do nové etapy své historie. Změnu loga a vizuální identity značky doprovází uvedení limitované edice herního počítače Lynx Grunex FutureGamer.

Nová sestava má zaujmout výkonným hardwarem, nadčasovým designem i příznivou cenou. Lynx ji vyvinul ve spolupráci s herním portálem Grunex.

Redesign loga společně s limitovanou edicí Lynx Grunex FutureGamer předesílá budoucnost herních počítačů, kterou se chceme dále ubírat,“ uvedl marketingový ředitel distributora Daniel Vondráček.

FutureGamer je předzvěstí nové řady počítačů Lynx Grunex 2018, kterou představíme v průběhu letošního roku. V současnosti také pracujeme na rozsáhlé rekonstrukci webu, která již brzy přinese kompletní prezentaci celé produktové řady naší značky.“

Lynx Grunex FutureGamerSestava FutureGamer nabídne procesory Intel Core i5 sedmé generace, grafiku GeForce GTX 1060, 16 GB RAM a 240GB SSD, to vše ve skřini s leštěným černým čelem a průhledem do útrob.

FutureGamer je v prodeji od 22. 3. 2017 za 29 990 korun. Od tohoto data Lynx spustil také také prodej nové řady kancelářských počítačů Lynx Office.

S produktovými novinkami se budete moci setkat osobně na pražské konferenci eD Expo 2017, která se koná 28. 3. 2017. Přehled programu letošního ročníku a způsob registrace najdete v našem nedávném článku.

Zdroj: eD system Czech

Úvodní foto: eD' system Czech

Komentáře