Luxusní odměna: Vybraní partneři eD system Czech se vydali na Bali

Společnost eD system Czech vyhlásila v období od 1. 7. do 31. 12. 2013 pro vybrané obchodní partnery obratovou akci. Ti, kteří splnili nastavené parametry, čekala odměna v podobě zájezdu na Bali.

Luxusní odměna: Vybraní partneři eD system Czech se vydali na Bali
Dlouho očekávaný zájezd partnerů eD system Czech se uskutečnil letos v březnu. Vítězných 13 účastníků se mohlo těšit na devítidenní pobyt na Bali v 5* hotelu s plnou penzí a bohatým doprovodným programem s průvodcem.

eD system Czech s partnery na BaliBěhem svého pobytu se hosté měli možnost seznámit s pobřežím ostrova a jeho vnitrozemím, poznat místní kulturu a ochutnat tradiční speciality. Krásy rozlehlého pobřeží ostrova si hosté vychutnali např. projížďkou v zálivu Jimbaran, ve vnitrozemí ostrova se vydali na prohlídku továrny na cibetkovou kávu (Kopi Luwak) spojenou s ochutnávkou nejdražší kávy na světě.

Kromě přírodních krás ostrova si partneři nemohli nechat ujít příležitost navštívit místní památky. Prohlídli si např. královský palác Taman Ayun nebo mořský chrám Tahan Lot, který je vystavěný na skále čnící z moře. Nezapomenutelné bylo ipoznávání místní kultury v podobě indonéské kuchyně.

Jsem rád, že tato akce zaujala naše zákazníky v tak hojném počtu a všichni partneři, kteří splnili kritéria obratové akce, se s námi mohli vypravit na tento daleký, ale krásný ostrov. Věřím, že se všem pobyt líbil a těšíme se na příští setkání pořádaná eD system Czech,“ uvedl v oznámení Jaroslav Čerbák, ředitel ostravské pobočky společnosti.

Zdroj: eD system Czech
Galerie

Úvodní foto: eD system Czech

Komentáře