Lukáš Mirovský se stal obchodním ředitelem Veracompu

Lukáš Mirovský se stal obchodním ředitelem Veracompu, distributora s přidanou hodnotou.

Lukáš Mirovský se stal obchodním ředitelem VeracompuLukáš Mirovský se ve společnosti Veracomp bude soustředit především na vedení a rozvoj obchodního oddělení v České republice, tvorbu obchodní strategie a také budování a udržování dobrých vztahů s obchodními partnery i výrobci.

Před působením v EMC Lukáš Mirovský své manažerské a obchodní zkušenosti nasbíral mimo jiné ve společnostech Azlan nebo Cisco.

Vedení obchodního týmu přebírá od jednatele společnosti Petra Jandy, který se nově bude věnovat pouze strategickým a finančním oblastem řízení firmy, jako jsou např. akvizice, a také řízení nově vzniklé dceřiné společnosti Veracomp Slovakia.

Výběru obchodního ředitele jsme se věnovali poměrně dlouho a pečlivě. Kromě tzv. hard skills jsme se soustředili především na vnitřní hodnoty kandidátů. Lukáše jsme si zvolili hlavně proto, že se v průběhu našich jednání ukázalo, že je naprosto v souladu s naší firemní kulturou a filosofií, kterou vyznáváme. A tou je budování kultury malé firmy s otevřeným a lidským přístupem, kde je hlad po nových nápadech a lidé se nebojí s nimi přicházet,“ uvedl v oznámení Petr Janda, jednatel společnosti Veracomp.

„Veracomp mě svým přístupem doslova nadchnul. I když už se dávno nejedná o start-up, lidé si zde pořád zachovávají ten styl práce a dynamiku, která je pro menší firmu typická. Přátelská atmosféra a příznivé podmínky pro kreativitu měly pozitivní vliv na mé rozhodnutí nabídku Veracompu přijmout,“ dodal Lukáš Mirovský.

Zdroj: Veracomp
Úvodní foto: Veracomp

Komentáře