Lukáš Mirovský a Petr Jánošík posilují divize Strategického rozvoje a Security v DNS

Mirovský nastoupil na pozici business unit managera v divizi Strategického rozvoje, Jánošík pak nově zastává stejnou pozici v divizi Security.

Lukáš Mirovský a Petr Jánošík posilují divize Strategického rozvoje a Security v DNSSpolečnost DNS informuje o personálních změnách v divizích Strategického rozvoje a Security. Novým business unit managerem první jmenované divize se stal Lukáš Mirovský (na snímku), na stejnou pozici v divizi Security pak nastoupil Petr Jánošík.

Mirovský v divizi Strategického rozvoje nahradil Davida Hofmana, který nadále povede divizi Huawei. Do společnosti DNS přišel po čtyřech letech působení ve skupině Veracomp, kde působil jako sales director.

Cílem divize Strategického rozvoje pod mým vedením bude ještě vyšší míra soustředění na hledání nových tržních příležitostí v podobě pokrokových technologických trendů, nových obchodních modelů a přidané hodnoty pro obchodní partnery,“ uvedl Mirovský.

Jánošík před působením v DNS pracoval ve společnosti Anect jako head of sales development. Další zkušenosti přináší ze společností Dimension Data, Tempest Czech nebo ADT Systems.

Zdroj: DNS

Úvodní foto: DNS

Komentáře