Lukáš Martinák posiluje marketingový tým Lenova

Nový marketing specialist v týmu české pobočky společnosti Lenovo bude mít na starost propagaci značky a jejích produktů ve spolupráci s partnery a dodaveteli. Zkušenosti si přináší ze společností Fitness Innovations a Mindshare.

Lukáš Martinák posiluje marketingový tým LenovaSpolečnost Lenovo představila novou tvář ve svém marketingovém týmu. Lukáš Martinák (28) nastoupil na pozici marketing specialist a v týmu společnosti nahradil Alenu Týfovou. Jeho úkolem bude propagace produktů a značky Lenovo a zajištění marketingových aktivit ve spolupráci s obchodními partnery a dodavateli.

Před nástupem do Lenova působil Lukáš Martinák ve firmě Fitness Innovations jako projektový manažer zodpovědný za nové projekty a souvisejíc marketingové aktivity. Zkušenosti v marketingovém oboru získal také v agentuře Mindshare, kde pracoval jako client leadership executive.

Martinák vystudoval Českou zemědělskou univerzitu v Praze, obor Podnikání a administrativa. Mezi jeho koníčky patří zejména jízda na inline bruslích, street workout, cestování, dobré jídlo a elektronika.

Zdroj: Lenovo
Úvodní foto: Lenovo

Komentáře