Luboš Růta je managing director Mainstream Technologies, Jiří Petřík se stal šéfem prodeje

Obě nové posily přišly po pětiletém působení ve společnosti SoftwareONE. Luboš Růta se ujal celkového řízení Mainstream Technologies a Jiří Petřík se bude starat o rozvoj obchodního týmu a spolupráci s partnery.

Luboš Růta je managing director Mainstream Technologies, Jiří Petřík se stal šéfem prodejeSpolečnost Mainstream Technologies oznámila dvě personální změny ve svém vedení. Luboš Růta (vlevo) byl k 1. 1. letošního roku jmenován na pozici managing director s hlavním cílem vytvoření pevné firemní vize, řízení a vedení celého týmu a dalšího rozvoje firemní kultury.

Růta má za sebou více než dvacetiletou kariéru v oblastech IT a telekomunikací a pracoval například ve společnostech Microsoft, Český Telecom, Sybase Software nebo DigiTrade. Poslední pět let pak působil v lokální pobočce společnosti SoftwareONE, kterou sám zakládal, a následně i v jejím regionálním vedení.

Druhou posilou je Jiří Petřík (vpravo), který od 1. 3. zastává roli sales directora. Jeho úkolem bude zejména vedení, řízení a rozvoj obchodního týmu, stejně jako získávání nových obchodních příležitostí, rozvoj vztahů a řízení spolupráce s partnery.

Jiří Petřík se pohybuje v oboru IT v obchodních rolích více než 15 let a do Mainstream Technologies přichází, stejně jako Luboš Růta, ze společnosti SoftwareONE, kde více než 5 let řídil obchodní tým pro korporátní zákazníky.

S Lubošem i Jirkou nás pojí dlouholetá a úspěšná spolupráce a osobní přátelství. Jsem si jist, že jejich přítomnost v Mainstreamu přinese jen to nejlepší,“ uvedl Ladislav Šolc, managing partner společnosti Mainstream Technologies.

Růta na pozici managing director vystřídal právě Šolce, který se nyní bude věnovat rozvoji významných obchodních příležitostí ve spolupráci s obchodním týmem, řízení strategických oblastí a produktů Mainstreamu.

Zdroj: Mainstream Technologies
Úvodní foto: Mainstream Technologies

Komentáře