Luboš Novák je novým ředitelem poradenské divize Sprinx Systems

Nový ředitel Sprinx Consulting bude mít za úkol zajistit poskytování konzultačních služeb pro firemní zákazníky, kteří nasazují nové technologie spojené s průmyslem 4.0. Do Sprinx přišel ze společnosti DXC Technology.

Luboš Novák je novým ředitelem poradenské divize Sprinx SystemsSpolečnost Sprinx Systems oznámila příchod Luboše Nováka na pozice ředitele divize Sprinx Consulting. Jeho hlavním úkolem bude nabízet poradenské služby pro „nové IT“, tedy pro zavádění nových technologií spojených se čtvrtou průmyslovou revolucí.

Včasné a správné nasazení nové technologie může pro firmu znamenat výraznou konkurenční výhodu, nebo dokonce rozhodovat o jejím budoucím bytí či nebytí. A náš úkol bude jim s tím správně poradit,“ shrnul Luboš Novák své poslání.

Novák v minulosti působil na manažerských pozicích v několika firmách včetně sedmi let strávených ve společnosti AstraZeneca. Do Sprinx Consulting přišel z technologické firmy DXC Technology, kde měl na starosti technickou podporu podnikových řešení.

Luboš Novák vystudoval Fakultu elektrotechnickou ČVUT, je ženatý, má dva odrostlé syny a také dvě vnučky, které jsou zároveň jeho největším koníčkem. Rád také hraje na pětistrunné banjo.

Zdroj: Sprinx Systems

Úvodní foto: Sprinx Systems

Komentáře