Luboš Lukasík je novým členem vrcholového vedení T-Mobile Czech Republic

Operátor rozdělil původní obchodní divizi na dvě části. Divizi pro rezidentní divizi povede Maximilliano Bellasai, do čela divize zaměřené na zákazníky z řad SME se postaví Lukasík.

Luboš Lukasík je novým členem vrcholového vedení T-Mobile Czech RepublicSpolečnost T-Mobile Czech Republic oznámila, že od 1. 6. 2021 rozšiřuje svoje vrcholové vedení. Do nové pozice ředitele divize pro firemní zákazníky a veřejnou správu byl jmenován současný ředitel segmentu korporátních zákazníků Luboš Lukasík.

S cílem co nejvíce naslouchat potřebám zákazníků se T-Mobile rozhodl změnit svoji strukturu a rozdělit původní obchodní divizi na dvě části a integrovat je s navazujícími týmy z dříve centralizovaných divizí.

Vznikne tak divize pro rezidentní zákazníky (B2C), kterou povede Maximilliano Bellasai a divize zaměřená na zákazníky z řad malých a středních firem, velkých korporací a státních institucí, kterou povede právě Lukasík.

Lukasík nastoupil do společnosti T-Mobile v roce 2020 jako ředitel segmentu korporátních zákazníků a měl na starosti transformaci prodejních aktivit a jejich digitalizaci. V minulosti strávil devět let na řídících pozicích ve společnosti O2 Czech Republic.

Před nástupem do T-Mobile řídil vlastní konzultační firmu pomáhající telekomunikační a bankovní klientům s nastavováním B2B strategie, produktového portfolia a modelů prodeje a péče o zákazníky. Působil také na pozici head of B2B v Telenor group.

Lukasík vystudoval Vysoké učení technické v Brně, fakultu stavebního inženýrství. Má rovněž MBA titul z DePaul University v Chicagu a titul Masters of Corporate Law z Nottingham Trent University. Ve volném čase se věnuje dálkovým běhům na běžkách a rodině.

Zdroj: T-Mobile Czech Republic

Úvodní foto: T-Mobile

Komentáře