Logitech kupuje Jaybird a jeho technologie pro bezdrátové audio příslušenství

Za průkopníka v oblasti nositelné elektroniky pro sport a aktivní životní styl (ano, takto se dnes říká bezdrátovým sluchátkům připojovaným přes Bluetooth) Logitech zaplatí přibližně 50 milionů dolarů.

Logitech kupuje Jaybird a jeho technologie pro bezdrátové audio příslušenstvíSpolečnost Logitech oznámila, že odsouhlasila akvizici společnosti Jaybird, předního hráče a někdejšího průkopníka v oblasti bezdrátové nositelné audio elektroniky pro sport a aktivní životní styl.

Logitech za Jaybird zaplatí přibližně 50 milionů dolarů s dodatečnou podmíněnou platbou až 45 milionů, která se předpokládá při dosažení cílů růstu během následujících dvou let. Akvizice se řídí obvyklými podmínkami a očekává se, že bude uzavřena během následujících týdnů.

Technologie, produkty a marketing, který do tohoto segmentu vnesla společnost Jaybird, na nás učinily značný dojem,“ uvedl Bracken Darrell, prezident a CEO společnosti Logitech.

Nyní můžeme v jednom týmu oslovit rychle rostoucí trh bezdrátové nositelné audio elektroniky se všemi přednostmi, které spočívají v silné značce Jaybird a jejich zkušeností v oblasti sportu, ve spojení s našimi schopnostmi s konstrukcí a designem audio zařízení,“ dodal.

Zdroj: Logitech

Úvodní foto: Logitech, Jaybird

Komentáře