Lidé: Zuzana Volková je finanční ředitelkou česko-slovenského zastoupení Xeroxu

V křesle CFO Zuzana Volková vystřídá Sherifa Samira. Na starosti bude mít řízení finančních záležitostí Xeroxu na českém, slovenském, ale i maďarském trhu.

Lidé: Zuzana Volková je finanční ředitelkou česko-slovenského zastoupení XeroxuČeský a slovenský Xerox má novou finanční ředitelku, jíž se stala Zuzana Volková. Do své nové funkce nastupuje 19. října 2015 a rozšíří tak nejvyšší vedení Xeroxu ČR a SR. Na pozici střídá Sherifa Samira, který měl finance českého a slovenského Xeroxu na starosti poslední dva roky.

V Xeroxu bude mít Zuzana Volková na starosti strategická rozhodnutí a finanční operace ve třech zemích (kromě České republiky a Slovenska, bude mít na starosti i maďarský trh). Jejím úkolem bude zajistit profesionální finanční řízení společnosti Xerox na všech třech trzích s ohledem na strategii a etické standardy firmy

Zuzana Volková si do Xeroxu přináší dvacetileté zkušenosti z nejrůznějších částech financí, ať už se jedná o účetnictví, audit, finanční plánování či vedení lidí v této oblasti. Do Xeroxu přichází ze společnosti TNT, kde zastávala řadu vysokých manažerských pozic.

Jsem velice ráda, že mohu Zuzanu Volkovou přivítat ve svém týmu. Do své nové funkce přínáší mnoho profesních zkušeností a zároveň čerstvý vítr. Navíc je skvělé, že nejvyšší vedení posílí o další ženu,“ uvedla Veronika Brázdilová, generální ředitelka Xeroxu pro ČR a SR.

Zdroj: Xerox

Úvodní foto: Xerox

Komentáře