Lidé: Zoltán Csecsödi je ředitelem českého obchodu ve Flowmon Networks

Csecsödi přichází z pozice výkonného ředitele Comguardu. Na pozici ředitele obchodu ve Flowmonu střídá Petra Špringla, který byl jmenován ředitelem produktového oddělení a technologických aliancí.

Lidé: Zoltán Csecsödi je ředitelem českého obchodu ve Flowmon NetworksSpolečnost Flowmon Networks oznámila dvě změny na manažerských pozicích. Do čela českého obchodu nastoupil Zoltán Csecsödi (na fotografii vlevo), který tuto funkci přebírá od Petra Špringla (vpravo). Ten se totiž nově stal ředitelem produktového oddělení a technologických aliancí.

Z pozice ředitele českého obchodu bude mít Zoltán Csecsödi na starost prodej řešení Flowmon a řízení partnerského kanálu. Jeho úkolem bude především koordinace obchodních aktivit a spolupráce s obchodními partnery pro zajištění spokojenosti zákazníků.

Csecsödi se na trhu informačních technologií pohybuje více jak dvacet let. Do Flowmon Networks přichází ze společnosti Comguard, kde zastával pozici výkonného ředitele. V minulosti působil na vedoucích a ředitelských pozicích, mimo jiné v Ness Czech nebo Infinity.

Petr Špringl je jako ředitel produktového oddělení a technologických aliancí zodpovědný za celkové směřování řešení Flowmon, podporu obchodního týmu a rozvoj technologických partnerství společnosti.

Špringl působí ve Flowmon Networks od roku 2009. Postupně měl na starosti klíčové zákazníky společnosti, produktový management a v posledních dvou letech pak veškeré obchodní aktivity firmy na českém trhu. 

Zdroj: Flowmon Networks

Úvodní foto: Flowmon Networks

Komentáře