Lidé: Zdeněk Honek je novým obchodním ředitelem společnosti DataSpring

Honek povede obchodní divizi a bude pečovat o rozvoj produktového portfolia DataSpringu. Do firmy přechází ze společnosti SAS Institute, kde působil jako country manager.

Lidé: Zdeněk Honek je novým obchodním ředitelem společnosti DataSpringSpolečnost DataSpring má nového obchodního ředitele. Zdeněk Honek byl do této pozice jmenován v polovině dubna a ujal se vedení obchodní divize a rozvoj produktového portfolia.

Chci pomoci vybudovat silného středoevropského hráče na poli cloudových řešení, jako jsou například SaaS, IaaS, PaaS nebo BaaS. K naplnění tohoto cíle nám pomohou jak naše vlastní datová centra, tak synergie s partnery,“ nastínil Honek svou vizi.

Zdeněk Honek má dlouholeté zkušenosti v oblasti ICT v kontextu nadnárodních společností. Naposledy zastával funkci country manažera ve společnosti SAS Institute. Předtím působil na obchodně-manažerských pozicích ve společnostech Microsoft a Creditinfo Solutions.

Zdeněk Honek je absolventem Fakulty dopravní ČVUT v Praze. Mezi jeho záliby patří především sport, a to squash, tenis, box nebo turistika. Zajímá se také o literaturu faktu.

Zdroj: DataSpring

Úvodní foto: DataSpring

Komentáře