Lidé: Zbyněk Němec je šéfem HR oddělení ve společnosti Adastra

Po několikaletém působení na stejné pozici ve společnosti Home Credit přešel Němec do Adastry. Jeho cílem je řídit lidské zdroje v souladu s moderními trendy.

Lidé: Zbyněk Němec je šéfem HR oddělení ve společnosti AdastraZbyněk Němec přišel do společnosti Adastra, aby v ní zaujal místo šéfa lidských zdrojů. Jeho úkolem je především vyhledávání nových IT specialistů na vysokých školách a vytváření povědomí o společnosti jakožto dobrém zaměstnavateli.

Němec má taktéž za úkol také uvádět do praxe nové strategie a trendy v oblasti HR. Soustředit se bude zejména na plné využití sociálních sítí, navazování nových a udržování stávajících vztahů s vysokými školami nebo lepší prezentaci společnosti na studentských veletrzích.

Z pozice zástupce firmy, jejíž jádro tvoří moderní technologie, se rovněž budu zabývat otázkou, jak převést celou komunikaci mezi HR oddělením a lidskými zdroji on-line,” uvedl Zbyněk Němec.

Němec zahájil svou kariéru realizací talentových programů a workshopů pro GE Money Bank. Převážnou část svého pracovního života pak strávil prací pro Home Credit Philippines, kde vybudoval HR oddělení a několik let jej poté vedl.

Zdroj: Adastra

Úvodní foto: Adastra

Komentáře