Lidé: Wolfgang Mayer je obchodním ředitelem Citrixu pro oblast střední Evropy

Mayer nově řídí obchodní činnost společnosti v Rakousku, Polsku, České republice, Slovensku a Maďarsku. Do Citrixu přešel z pozice finančního ředitele rakouské pobočky společnosti Cisco.

Lidé: Wolfgang Mayer je obchodním ředitelem Citrixu pro oblast střední EvropySpolečnost Citrix jmenovala nového obchodního ředitele pro střední Evropu. Wolfgang Mayer (54) převzal na začátku roku 2016 odpovědnost za obchodní činnosti společnosti v Rakousku, Polsku, České republice, Slovensku a Maďarsku.

Na této pozici bude mít Myer na starosti vývoj a realizaci regionální strategie, péči o klíčové zákazníky a partnery a dále zintenzivnění odbytových a prodejních aktivit v Rakousku a východoevropských zemích.

Wolfgang Mayer působí v oboru ICT již 30 let, během kterých zastával různé manažerské pozice – mimo jiné působil jako oblastní manažer společnostiMicro Strategy Austria, obchodní a marketingový ředitel společnosti Atos Origin a nebo obchodní ředitel Fujitsu Siemens. Do Citrixu přišel ze společnosti Cisco Austria, kde byl zodpovědný za finanční oblast.

S Wolfgangem Mayerem jsme získali osvědčeného odborníka, se kterým můžeme do budoucna ještě lépe plnit požadavky nejen našich zákazníků, ale také našich partnerů v regionu,“ uvedl Dirk Pfefferle, oblastní viceprezident Citrixu pro střední a východní Evropu.

Zdroj: Citrix

Úvodní foto: Citrix

Komentáře