Lidé: Westcon Convergence posílil tým pro ČR a SR

VAD distributor Westcon Convergence posílil nejen na českém a slovenském trhu. Od konce loňského roku rozšířil svoji působnost i do sousedního Polska.K týmu Westcon Convergence se v lednu 2014 v lednu připojil na pozici key account manager Slavomír Majchrák, na pozici pre-sales & technical engineer nastoupil David Bicera a dříve v listopadu 2013 do Westconu nastoupila Zuzana Radová na pozici inside sales & customer support.

Zuzana Radová, inside sales and customer support, Westcon ConvergenceZuzana Radová již od roku 2007 pracovala na pozicích zákaznické podpory.

Má zkušenosti z mezinárodního obchodu, které získala na pozicích nejen v České republice, ale i v zahraničí. 

Ve Westconu má od listopadu 2013 na starost interní obchod a podporu zákazníků.

Slavomír Majchrák, key account manager, Westcon ConvergenceSlavomír Majchrák se pohybuje v oblasti ICT již více než sedm let. Má dlouholeté zkušenosti v produktovém managementu a obchodu.

Je specialistou na unified communication, kontaktní centra a videokonference. Než se v lednu 2014 připojil k Westcon Convergence působil jako Avaya business unit manager u společnosti Avnet.

David Bicera, presales and technical engingeer, Westcon ConvergenceDavid Bicera se připojil k Westcon Convergence v lednu 2014. Jako pre-sales konzultant pracoval u nadnárodních distributorů již od roku 2006. Dříve mimo jiné také ve společnosti Avnet.

David Bicera je plně certifikovaný pro návrhy všech řešení Avaya, ale má zkušenosti i s širokým portoliem výrobců od síťových prvků, přes videokonferenční produkty, UC prvky až po profesionální náhlavní soupravy.

Zdroj: Westcon Convergence, ChannelWorld
Komentáře