Lidé: Vladimír Střálka přebírá místo country managera VMware v ČR a SR

Společnost VMware oznámila jmenování Vladimíra Střálky do pozice nového country managera pro Českou republiku a Slovensko. Michal Stachník z firmy odchází.

Lidé: Vladimír Střálka přebírá místo country managera VMware v ČR a SRV nové roli country managera bude Vladimír Střálka zodpovědný za rozvoj společnosti VMware na českém a slovenském trhu.

Jeho úkolem bude „pomáhat zákazníkům s inovacemi a obchodním růstem prostřednictvím technologií pro softwarově definované datové centrum, hybridní cloud a práci koncových uživatelů.“

Vladimír Střálka pracuje ve společnosti VMware od května 2013, na pozici enterprise account managera se staral o zákazníky z řad velkých firem.

Michal Stachník po osmi letech z VMwaru odchází. „Michal Stachník (Regional Manager E.Europe) se rozhodl v průběhu následujících týdnů opustit VMware a vydat se vstříc novým příležitostem,“ odpověděla na dotaz ChannelWorldu společnost.

Lokální zastoupení VMware v České republice a na Slovensku zároveň posílilo o čtyři nové zaměstnance - dva systémové inženýry, enterprise account managera a partner business managera.

Aktivity VMware na českém a slovenském trhu se neustále rozšiřují a významné personální změny jsou toho jasným důkazem,“ uvedl v oznámení Luigi Freguia, viceprezident pro region CEMEA ve společnosti VMware.

Zdroj: VMware

Úvodní foto: VMware

Komentáře